Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
101 rzeczy, które musisz zrobić, zanim dorośniesz
101 rzeczy, które musisz zrobić, zanim dorośniesz
Książka dla prawdziwych chłopaków - szkoła przetrwania, majsterkowanie, eksperymenty, sztuczki, gadżety

 

Autor: Sofija Stefanovic, George Ivanoff, Peter Taylor
Tytuł: 101 rzeczy, które musisz zrobić, zanim dorośniesz
Tytuł oryginału: 101 Things to Do Before You Grow Up
Tłumaczenie: Jan Godyń
Rok wydania: 2010
Miejsce wydania: Warszawa
Oprawa: twarde laminowane okładki
Format: 260x290 mm
Ilość stron: 184
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN 978-83-259-0235-3
Wydawnictwo: Wilga
 
  • Opis
  • Spis treści
 

101 RZECZY, KTÓRE MUSISZ ZROBIĆ, ZANIM DOROŚNIESZ
(albo zanim zrobisz się za stary, żeby się nimi cieszyć)
Szkoła przetrwania, majsterkowanie, eksperymenty, sztuczki, gadżety

Książka dla prawdziwych chłopaków

Każdy musi kiedyś dorosnąć. Ale zanim tobie przytrafi się to nieszczęście, zapewnij sobie masę świetnej zabawy! Nieważne, czy jesteś młody, czy po prostu czujesz się młodo, w tej książce z pewnością znajdziesz coś, co rozbudzi twoją wyobraźnię i przyśpieszy bicie serca! Ta książka jest dla wszystkich chłopaków - małych i dużych!

Odkryj świat nowych i nie całkiem nowych rzeczy, których warto się nauczyć. Dowiedz się, jak zrobić sobie hulajnogę  albo jak przeżyć na pustyni. Zbuduj kompas. Naucz m się kilku magicznych sztuczek. Zmontuj rakietę W albo aparat fotograficzny. Wykorzystaj 101 pomysłów i baw się na całego!

Wszyscy wiemy, że dorośli to tak naprawdę duże dzieci. Nie ma znaczenia, ile masz lat -nigdy nie jest za późno, żebyś zaczął odkrywać nowe rzeczy!

Na kartach tej książki znajdziesz opisy 101 rzeczy, które warto zrobić, zanim dorośniesz, jednak wiele zamieszczonych w niej wskazówek może ci się przydać także w dorosłym życiu. Bo nigdy nie wiadomo, kiedy zgubisz się na pustyni, ugryzie cię coś wyjątkowo paskudnego albo będziesz musiał odpalić samochód z rozładowanym akumulatorem. A może dzięki opisanym tu pomysłom odkryjesz nową pasję lub drzemiący w tobie talent? W każdym razie na pewno nie będziesz się nudził! W książce zamieściliśmy kilka zadań przeznaczonych dla najmłodszych, ale jest w niej też mnóstwo pomysłów, które spodobają się nastolatkom i osobom dorosłym.

Odkryj tajemnice natury i prawa nauki. Poznaj prostą radość ze zbudowania
papierowego samolotu albo latawca, który wzbija się wyżej i wyżej, podczas gdy pędzisz za nim, dotrzymując kroku wiatrowi.

Czy zdarzyło ci się kiedyś, że na plaży w wietrzny dzień obserwowałeś śmiałków uprawiających kitesurfing i zazdrościłeś im odwagi i świetnej zabawy? Zamiast żałować, że nie jesteś jednym z nich, bierz się do roboty! Każda przygoda zaczyna się od zbudowania tego pierwszego latawca...

Od dawna czujesz chęć napisania powieści? Nie czekaj dłużej, tylko zrób to! Może już masz świetny pomysł na wspaniałą powieść, którą wystarczy teraz przelać na papier. Wielu wybitnych pisarzy zaczęło tworzyć dopiero w późniejszych latach życia. Tylko pomyśl, o ile więcej wspaniałych opowieści by powstało, gdyby zaczęli wcześniej!

Naucz się grać na jakimś instrumencie muzycznym. Nigdy nie jest za późno, aby spróbować! Największe gwiazdy rocka zaczynały od podstaw, zanim osiągnęły mistrzostwo w grze na danym instrumencie. Nie zniechęcaj się wizją ciężkiej pracy i ćwiczeń. Efekty są warte wysiłku!

Zbuduj baterię, zmontuj alarm antywłamaniowy lub skonstruuj odbiornik radiowy!

Jest cała masa gadżetów i dinksów, które możesz zrobić samodzielnie. I kto wie -pewnego dnia może wykorzystasz swoje umiejętności i zbudujesz niezwykłą maszynę!

Zajrzyj do tej książki, a na pewno znajdziesz pomysł, który rozbudzi twoją wyobraźnię! Zdobędziesz umiejętności, doświadczenia i wspaniałe wspomnienia, które pozostaną z tobą na całe życie!

Bez lęku odkrywaj nieznane, dzikie tereny. Naucz się budować szałas, znajdować wodę lub rozpalać ognisko. Może się zdarzyć, że kiedyś twoje umiejętności survivalowe okażą się przydatne i ocalą komuś życie.

I pamiętaj - nawet jeśli już dorosłeś, możesz wykonać opisane zadania! W końcu każdy ma w sobie coś z dziecka!

Data dodania produktu: 27 padziernik 2010.