Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
rysunek przewodnik dla początkujących
rysunek przewodnik dla początkujących
Jeśli kiedykolwiek z tęsknotą patrzyłeś na rysunek, marząc o stworzeniu czegoś podobnego, to ten zestaw jest właśnie dla ciebie

 

Autor: Praca zbiorowa
Tytuł: rysunek przewodnik dla początkujących
Tytuł oryginału: A Beginner"s Guide to Drawing
Tłumaczenie: Katarzyna Wężyk
Rok wydania: 978
Miejsce wydania: Warszawa
Oprawa: twarde lakierowane okładki
Format: 235x285 mm
Ilość stron: 64
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN 978-83-7844-222-6
Wydawnictwo: Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk
 
  • Opis
  • Spis treści
 

Jak często słyszałeś ludzi mówiących: „Niestety, jestem beznadziejny w rysowaniu" albo: „Gdybym tylko potrafiła tak rysować"? A właściwie dlaczego nie potrafisz?

Większość ludzi, którzy dobrze rysują lub malują, nauczyła się tego w szkole lub na specjalnych kursach - bardzo niewielu szczęściarzy rodzi się z tg umiejętnościg.


Artysta lub nauczyciel rysunku powie, że aby opanować podstawy rysunku wystarczy trzymać się instrukcji. Możesz się nauczyć, jak naszkicować człowieka, miskę owoców lub krajobraz. „Ale ja przecież rysuję jak dziecko!" słyszymy często. No to nie rysuj jak dziecko! Naucz się, jak przedstawić to, co widzisz.


Ta ksigżka omawia podstawy rysunku. Zawarte w niej ćwiczenia okażg się łatwiejsze w miarę, jak będzie rosło twoje zaufanie we własne umiejętności. Dowiesz się, jak rysować regularne kształty i zrozumiesz zasady perspektywy. Zobaczysz, że gdy nabierzesz praktyki, twoje szkice zaczng ci się podobać. A jeśli zajmie to nieco więcej czasu, niż się spodziewałeś, nie martw się. Po prostu baw się rysunkiem!Rysunek


Przewodnik dla początkujących


Obudź w sobie artystę!


Jeśli kiedykolwiek z tęsknotą patrzyłeś na rysunek, marząc o stworzeniu czegoś podobnego, to ten zestaw jest właśnie dla ciebie.


Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by rozpocząć naukę rysunku lub ćwiczyć już posiadane umiejętności. Przewodnik opisujący podstawowe, a także bardziej skomplikowane techniki, poprowadzi cię krok po kroku. W zestawie znajduje się też szkicownik, ołówki zwykłe i węglowe, temperówka i profesjonalna gumka do ścierania.


ZACZNIJ JUŻ DZIŚ I OBSERWUJ, JAK BUDZI SIĘ W TOBIE ARTYSTA!

Data dodania produktu: 07 grudzie 2013.