Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
Podręczny poradnik - Jak zastawić i udekorowac stół
Podręczny poradnik - Jak zastawić i udekorowac stół
uroczystości rodzinne i spotkania w gronie przyjaciół aranżacje stołu dekoracje dobór sztućców i naczyń

 

Autor: Kinga Kłosińska, Aneta Kosiba
Tytuł: Podręczny poradnik - Jak zastawić i udekorowac stół
Rok wydania: 2011
Miejsce wydania: Poznań
Oprawa: inne
Format: 170x255 mm
Ilość stron: 130
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN: 978-83-245-1860-9
Wydawnictwo: Publicat
 
  • Opis
  • Spis treści
 

W każdym domu stół stanowi miejsce spotkań; to przy nim zbiera się rodzina i przyjadele zarówno podczas codziennych posiłków, jak i ważnych uroczystości i świąt. Na pewno warto zadbać o to, by spędzony wspólnie czas był wyjątkowy, a w stworzeniu niezapomnianej atmosfery pomoże odpowiedni wystrój podkreślający wagę wydarzenia.


W naszym poradniku podpowiemy, w jaki sposób przybrać stół na wigilijną kolację, wielkanocne śniadanie, uroczyste imieniny, romantyczne tête-à-tête przy świecach, przyjęcie andrzejkowe czy mniej oficjalne spotkanie przy grillu. Wskazówki dotyczą najważniejszych, najbardziej popularnych świąt i okoliczności, które sprzyjają wspólnemu biesiadowaniu.


Okazuje się, że dekoracja zależy nie tylko od okazji, ale i pory roku, która wpływa na wybór kolorystyki oraz wykorzystywane materiały. I choć obowiązują pewne zasady, poprawne zastawienie stołu nie jest trudną sprawą. Wręcz przeciwnie, może stać się wspaniałą zabawą i inspiracją do twórczego działania, angażującą całą rodzinę.


Zawarte w książce instrukcje opisane są krok po kroku i opatrzone zdjęciami ułatwiającymi pracę. Do każdego zaproponowanego „przepisu" można dodać coś od siebie, zmodyfikować go, wykorzystując materiały, które ma się pod ręką. Wszystkie ozdoby wykonuje się bowiem z przedmiotów znajdujących się w każdym domu. Kawałek papieru, nożyczki, klej, nici, kilka świeczek, kolorowe gazety - i już mamy oryginalną dekorację! Wystarczy dobry pomysł - a tych nie brak w książce.

Data dodania produktu: 09 marzec 2013.