Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
150 najlepszych pomysłów apartamenty
150 najlepszych pomysłów apartamenty
Mieszkania jednopoziomowe, mieszkania dwupoziomowe, lofty, penthousy

 

Autor: Praca zbiorowa
Tytuł: 150 najlepszych pomysłów apartamenty
Tytuł oryginału: 150 BEST APARTAMENT IDEAS
Tłumaczenie: Rafał Kwietniewski
Rok wydania: 2009
Miejsce wydania: Warszawa
Oprawa: twarde lakierowane okładki, obwoluta
Format: 200x200 mm
Ilość stron: 600
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN 978-83-7626-565-0
Wydawnictwo: Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk
 
  • Opis
  • Spis treści
 

150 NAJLEPSZYCH POMYSŁÓW APARTAMENTY

W tej książce przedstawiamy setki świeżych pomysłów wybranych spośród ogromnej liczby przestrzeni mieszkalnych na całym świecie.
Książka może być użyteczna zarówno właścicielom mieszkań, jak i projektantom poszukującym przepisu na doskonałe sanktuarium w mieście.

Pojawienie się mieszkań jest nierozłącznie związane z historią osadnictwa miejskiego i procesu jego nieustannej ekspansji od początków epoki industrializacji. Jako typ miejsca zamieszkania, mieszkanie oferuje bezpieczny i wygodny miejski azyl. Styl życia w mieście może zarówno stymulować, jak i może być stresujący i wywierać negatywny wpływ na ciało i umysł. Z tego powodu uczynienie z mieszkania schronienia jest najbardziej efektywnym antidotum na potencjalne negatywne strony kosmopolitycznego stylu życia. Celem jest stworzenie prawdziwego miejsca ucieczki, w którym można całkowicie się wyłączyć ze świata zewnętrznego i zrelaksować. Mieszkanie, nieważne jak małe i gdzie położone, może być tak rozplanowane, by wydobyć jak najwięcej z jego potencjału światła, przestrzeni i wyglądu. Jeśli ma się dobry pomysł, może to dać w rezultacie mieszkanie, które służy nie tylko za schron fizyczny, ale również za przyjemną przestrzeń do wypoczynku.

W dzisiejszych czasach dostępne są niezliczone techniki wydobywające tak dużo, jak to tylko możliwe z często ograniczonej przestrzeni mieszkania. Można wykorzystać manipulację światłem, powierzchniami, wysokością sufitu i poziomami pięter oraz wyborem materiałów, kolorów i faktur. Dzięki wprowadzeniu wielofunkcyjnego wyposażenia i rozmieszczenia, mieszkanie w łatwy sposób pomieści także domowe biuro lub pracownię. W tej książce przedstawiamy setki świeżych pomysłów wybranych spośród ogromnej liczby przestrzeni mieszkalnych na całym świecie, zaprojektowanych przez lokalnych i międzynarodowych projektantów, którym w każdym w każdym przypadku udało się połączyć potrzeby ich klientów z innowacyjnymi strategiami i rozwiązaniami współczesnego apartamentu. W książce 150 najlepszych pomysłów Apartamenty, kolejne propozycje pogrupowane są pod względem typu mieszkania. Książka może być użyteczna zarówno właścicielom mieszkań, jak i projektantom poszukującym przepisu na doskonałe sanktuarium w mieście.

Data dodania produktu: 19 lipiec 2010.