Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
magiczny dom
magiczny dom
Praktyczne wskazówki, jak oczyścić mieszkanie i odnaleźć harmonię

 

Autor: Tess Whitehurst
Tytuł: magiczny dom
Tytuł oryginału: MAGICAL HOUSEKEEPING: SIMPLE CHARMS & PRACTICAL TIPS FOR CREATING A HARMONIOUS HOME
Tłumaczenie: Piecychna Beata
Rok wydania: 2011
Miejsce wydania: Białystok
Oprawa: miękka
Format: 145x205 mm
Ilość stron: 232
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: 978-83-7377-496-4
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
 
  • Opis
  • Spis treści
 
Tess Whitehurst jest doradcą intuicyjnym, konsultantką feng shui i mówczynią. Jej warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, a książki od lat sprzedają się w wielotysięcznych nakładach.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że wygląd mieszkania jest powiązany ze stanem umysłu. Nieporządek w domu odbija się na psychice zamieszkującej go osoby Czas poznać sprawdzone sposoby na pozbycie się bałaganu, zarówno z salonu, kuchni, przedpokoju, jak i z... głowy

Autorka prezentuje skuteczne metody na odmienienie na lepsze zarówno domu, jak i... nas samych! Naturalne detergenty, zaklęcia, dobroczynne uroki, magiczne kamienie i aromaty sprawią, że Twoje mieszkanie będzie nie tylko czyste, ale i pełne harmonii.

Pozbywając się zbędnych rzeczy rozjaśnisz umysł. Bogactwo zagwarantujesz sobie rytuałem z użyciem ciasteczek owsianych. Zrobisz też talizman przynoszący dobry sen. Poznając wiele sposobów na stworzenie miejsca przepełnionego pozytywnym oddziaływaniem, zwiększysz nie tylko swoje poczucie szczęścia, ale także wzmocnisz intuicję i energię.

Czas na harmonię - w domu i w życiu!
Data dodania produktu: 28 maj 2013.