Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
kompendium kolory i tkaniny
kompendium kolory i tkaniny
Uwagę poświęcono przede wszystkim tradycyjnym farbom i ekskluzywnym tkaninom do dekoracji okien, krzeseł i podłóg

 

Autor: Praca zbiorowa
Tytuł: kompendium kolory i tkaniny
Tytuł oryginału: COMPENDIUM COLOUR & TEXTURE
Tłumaczenie: Jadwiga Smulko
Rok wydania: 2010
Miejsce wydania: Warszawa
Oprawa: twarde lakierowane okładki, obwoluta
Format: 240x310 mm
Ilość stron: 224
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN 978-83-7708-392-5
Wydawnictwo: Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk
 
  • Opis
  • Spis treści
 

KOMPENDIUM KOLORY I TKANINY

Znakomity poglądowy przewodnik po dekorowaniu wnętrz: prezentuje najciekawsze aranżacje wykonane przez czołówkę współczesnych europejskich dekoratorów. Doskonałe zdjęcia i zwięzły komentarz pokazują, jak nadać upragniony styl, współczesny szyk i „duszę” naszym domom.
 
Szczególny nacisk położony jest na wybór i kombinację odpowiednich kolorów oraz materiały wykończeniowe, takie jak drewno, kamień, metal, skóra, płytki ceramiczne, syntetyki oraz bogactwo różnorodnych tkanin. W tym albumie pokazujemy wiele pięknych i oryginalnych zestawień kolorów i materiałów, a także – tak obecnie lubiane - „łączenie epok”, harmonijne połączenie we wnętrzu elementów nowoczesnych ze starymi.

Współczesny użytkownik, poszukujący inspiracji przy urządzaniu własnego domu, znajdzie tu kopalnię oryginalnych pomysłów, odkrywając przy tym zasady, które rządzą sztuką dekorowania wnętrz. Nauczy się je respektować i wykorzystywać w realizacji swoich marzeń.

Dla każdego projektanta wnętrz wybór właściwych kolorów i materiałów jest jednym z najważniejszych etapów procesu kreacji.

Ten obszerny album daje kompletny przegląd preferowanych współcześnie kolorów i materiałów. Uwagę poświęcono przede wszystkim tradycyjnym farbom i ekskluzywnym tkaninom do dekoracji okien, krzeseł i podłóg.

Data dodania produktu: 30 grudzie 2010.