Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
katalog meble.pl 2009
katalog meble.pl 2009
Eksluzywnie wydany gratis

 

Autor: Redakcja portalu
Tytuł: katalog meble.pl 2009
Rok wydania: 2009
Miejsce wydania: Rzeszów
Oprawa: miękka
Format: 210x300 mm
Ilość stron: 128
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: -
Wydawnictwo: meble.pl Sp. z o. o.
 
  • Opis
  • Spis treści
 

KATALOG JEST DARMOWY, MOŻNA GO OTRZYMAĆ PO POKRYCIU KOSZTÓW PRZESYŁKI.

Przedstawiam Państwu kolejną edycję katalogu, który stworzyliśmy z myślą o branży meblarskiej korzystając z wieloletniego doświadczenia portalu meble.pl.

Chcieliśmy, aby Katalog stał się skutecznym sposobem komunikacji pomiędzy producentami mebli, akcesoriów, designerami mebli, projektantami wnętrz oraz salonami meblowymi. Liczymy, że nasze łamy będą dla Państwa forum wymiany informacji i trendów dotyczących branża meblarskiej. Jest to pismo stworzone z Państwem i dla Państwa. Nie zapomnieliśmy również o Państwa Klientach.

Ukazując w naszych tekstach piękne i solidne meble, mamy nadzieję nauczyć Polaków jak rozpoznawać i wybierać produkty o najwyższej jakości. Prezentując wyniki konkursu DIAMENT MEBLARSTWA daliśmy Państwa Klientom rzetelne przykłady najlepszych wyrobów.

Pięć lat temu powstał portal meble.pl. Dziś świętujemy i dokonujemy podsumowań naszych osiągnięć. Zrobiliśmy bardzo dużo, obecnie meble.pl to lider wśród branżowych serwisów meblarskich. Stały rozwój pozwala ze spokojem i optymizmem patrzeć w przyszłość.

Mamy również nadzieję, że wspomniany spokój i stabilność staną się udziałem wszystkich naszych partnerów. Jubileuszowy katalog meble.pl przedstawia Wasz ulubiony portal meblarski, ale ukazuje również naszych partnerów. Cieszymy się, że współpracujące z nami firmy to nowoczesne i zaangażowane w wiele społecznych inicjatyw przedsiębiorstwa.

Jak zawsze chcielibyśmy podziękować za wszelką pomoc okazaną podczas prac nad katalogiem, jak również za zaufanie, którym niezmiennie, już od pięciu lat, nas obdarzacie.

Jarosław Czarnik
PREZES meble.pl Sp. z o.o.

Data dodania produktu: 23 czerwiec 2009.
 

Klienci, którzy wybrali ten produkt, kupili również:

projektowanie mebli
projektowanie mebli