Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
katalog meble.pl 2008
katalog meble.pl 2008
Eksluzywnie wydany gratis

 

Autor: Redakcja portalu
Tytuł: katalog meble.pl 2008
Rok wydania: 2008
Miejsce wydania: Rzeszów
Oprawa: miękka
Format: 210x300 mm
Ilość stron: 136
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: -
Wydawnictwo: Czarnik Sp. z o. o.
 
  • Opis
  • Spis treści
 

KATALOG JEST DARMOWY, MOŻNA GO OTRZYMAĆ PO POKRYCIU KOSZTÓW PRZESYŁKI.

Przedstawiam Państwu kolejną edycję katalogu, który stworzyliśmy z myślą o branży meblarskiej korzystając z wieloletniego doświadczenia portalu meble.pl.

Chcieliśmy, aby Katalog stał się skutecznym sposobem komunikacji pomiędzy producentami mebli, akcesoriów, designerami mebli, projektantami wnętrz oraz salonami meblowymi. Liczymy, że nasze łamy będą dla Państwa forum wymiany informacji i trendów dotyczących branża meblarskiej. Jest to pismo stworzone z Państwem i dla Państwa. Nie zapomnieliśmy również o Państwa Klientach.

Ukazując w naszych tekstach piękne i solidne meble, mamy nadzieję nauczyć Polaków jak rozpoznawać i wybierać produkty o najwyższej jakości. Prezentując wyniki konkursu DIAMENT MEBLARSTWA daliśmy Państwa Klientom rzetelne przykłady najlepszych wyrobów.

 

Meble.pl mogą z pewnością zaliczyć ubiegły rok do udanych. Optymizm i dobra koniunktura dotyczą całej branży meblarskiej. Świadczy o tym chociażby nasz kolejny katalog, w którym prezentujące się firmy wspominają o ciągłym rozwoju, inwestycjach i nowozatrudnionych pracownikach.

Meble.pl tworzą dla firm branży meblarskiej nowe możliwości promocji i powiększania zysków ze sprzedaży. Dla nas rok 2008 to rok wielkich premier. Otwieramy pasaż sklep.meble.pl - pierwszy pasaż meblowy w Internecie.

Kolejnym wielkim przedsięwzięciem, które tworzy nowe możliwości dla firm z całego kontynentu jest europejski portal meblarski furniture.eu.

Jeszcze w tym roku poznacie Państwo nową, udoskonaloną wersję znanego wszystkim portalu meble.pl.

Mamy nadzieję, że działalność redakcyjna portalu meble.pl po raz kolejny zostanie doceniona. Dziękując za wszelką pomoc okazaną podczas prac nad katalogiem chciałbym wyrazić nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Dyrektor Generalny meble.pl
Jarosław Czarnik

Data dodania produktu: 10 czerwiec 2008.