Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
gotowanie krok po kroku klasyczne przepisy
gotowanie krok po kroku klasyczne przepisy
Znajdziesz ponad 80 przepisów uporządkowanych pod względem stopnia trudności

 

Autor: Keda Black, Frederic Lucano
Tytuł: gotowanie krok po kroku klasyczne przepisy
Tytuł oryginału: MON COURSE DE CUISINE: LES BASIQUES
Tłumaczenie: Justyna Piątek
Rok wydania: 2010
Miejsce wydania: Warszawa
Oprawa: miękka
Format: 195x235 mm
Ilość stron: 192
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN 978-83-7243-847-8
Wydawnictwo: RM
 
  • Opis
  • Spis treści
 

GOTOWANIE KROK PO KROKU PRZEPISY KLASYCZNE

Najprostsze potrawy nabierają wyjątkowego smaku, gdy są przygotowane samodzielnie. Zacznij od zrobienia domowego majonezu, prostych sosów i sałatek, aby potem bez trudu przyrządzić dania obiadowe z pomysłem i przepyszne desery. W książce znajdziesz ponad 80 przepisów uporządkowanych pod względem stopnia trudności. Barwne fotografie, przedstawiające każdy etap wykonania poszczególnych dań (i dodatkowo pobudzające apetyt), pomogą z łatwością przyrządzić zarówno rosół i jajecznicę, jak i potrawy, które zawsze chcieliśmy ugotować, ale nigdy nie wiedzieliśmy jak - np. tartę, gaspacho albo ratatouille.

Ugotuj samodzielnie danie, które pobudzi nie tylko twój apetyt!

Przedstawiamy Państwu nieco uwspółcześnione przepisy kulinarne znane od wielu lat i z powodzeniem stosowane przez nasze babcie i matki. Niektóre z nich nigdy nie wyszły z mody, inne od niedawna zalicza się do klasyki kuchni światowej. Receptury te warto po prostu znać i... umieć z nich korzystać.

Poszczególne etapy przygotowywania dań zilustrowaliśmy barwnymi fotografiami, które ułatwiają przyrządzanie np. majonezu, hiszpańskiej zupy gaspaczo czy pysznych naleśników. W ten sposób stworzyliśmy oryginalną, bogato ilustrowaną książkę kucharską.

Książka ta jest idealna zarówno dla tych, którzy dopiero uczą się gotować, jak i dla tych, którzy swoje przygody kulinarne dawno już rozpoczęli. Tym doświadczonym proponujemy kilka świeżych pomysłów.

Data dodania produktu: 29 grudzie 2010.