Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
egzamin kwalifikacyjny elektryka w pytaniach i odpowiedziach
egzamin kwalifikacyjny elektryka w pytaniach i odpowiedziach
Do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych

 

Autor: Władysław Orlik
Tytuł: egzamin kwalifikacyjny elektryka w pytaniach i odpowiedziach
Rok wydania: 2009
Miejsce wydania: Krosno
Oprawa: miękka
Format: 170x240 mm
Ilość stron: 456
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN 978-83-89387-70-7
Wydawnictwo: Wydawnictwo KaBe
 
  • Opis
  • Spis treści
 

EGZAMIN KWALIFIKACYJNY ELEKTRYKA W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

Do wydawnictwa został dołączony Suplement do książki z poprawionymi pytaniami po ogłoszeniu zmiany norm wydany w roku 2010.

Recenzenci:
dr hab. inż. Krzysztof Siodła, rzeczoznawca SEP, specjalista SEP
inż. Aleksander Podbrez, rzeczoznawca SEP

Książka jest przeznaczona dla osób przygotowujących się do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych i zawiera wiadomości wymagane na egzaminie kwalifikacyjnym. Książka ta może być przydatna również osobom zatrudnionym na stanowiskach dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Prezentowany w książce materiał, poprawiony i uaktualniony, dotyczy najważniejszych zagadnień, których znajomość wymagana jest na egzaminie kwalifikacyjnym elektryków zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej.

Materiał podany w książce możemy podzielić na dwie części: pierwszą, której znajomość obowiązuje każdego przygotowującego się do egzaminu i która obejmuje rozdziały 2, 3 (dotyczy osób zdających egzamin w zakresie sieci i urządzeń powyżej 1 kV), 4.1, 5, 6, 7, 8, 9. Część druga zawarta w rozdziale 4 dotyczy szczegółowych warunków budowy i eksploatacji urządzeń elektrycznych. Z tego rozdziału przygotowujący się do egzaminu wybiera tylko te urządzenia, które wskazał we wniosku do egzaminu.

Data dodania produktu: 05 maj 2010.