Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
abc domu
abc domu
Budynek, wnętrze domu, instalacje, bezpieczeństwo

 

Autor: Per Hemgren, Henrik Wannfors
Tytuł: abc domu
Tytuł oryginału: Husets ABC
Tłumaczenie: Joanna Kozłowska, Karol Kozłowski, Iwona Skrobot, Joanna Spanier, Bogdan Szczepankowski, Inga Szczepankowska
Rok wydania: 2007
Miejsce wydania: Warszawa
Oprawa: twarde lakierowane okładki
Format: 200x270 mm
Ilość stron: 383
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN 978-83-213-4458-4
Wydawnictwo: ARKADY
 
  • Opis
  • Spis treści
 

ABC DOMU

KONSTRUKCJE I MATERIAŁY
MODERNIZACJE
RENOWACJE
WYPOSAŻENIE

W poradniku można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących budowy i modernizacji domu jednorodzinnego. Mimo że autorzy opierają się głównie na doświadczeniach szwedzkich, to informacje zawarte w książce będą przydatne dla Czytelnika polskiego. Dotyczy to zwłaszcza zagadnień związanych z dostosowywaniem starych obiektów mieszkalnych do potrzeb współczesnego użytkownika, poszanowaniem energii i ochroną środowiska, wykorzystaniem miejscowych zasobów naturalnych itp.

W poradniku szczegółowo opisano, jak budować, ulepszać, wyposażyć i konserwować dom, od piwnicy aż po dach. Wiele uwagi poświęcono różnego rodzaju instalacjom – grzewczym, sanitarnym, elektrycznym, alarmowym, duży nacisk położono też na sprawy dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców, zwłaszcza dzieci.

Per Hemgren i HenrikWannfors są architektami projektującymi od wielu lat małe domy dla prywatnych zleceniodawców. Zajmują się też poradnictwem architektoniczno-budowlanym. Per Hemgren napisał wiele artykułów i książek o tematyce budowlanej, a HenrikWannfors przekazuje swą wiedzę, ucząc w szkole zawodowej kształcącej specjalistów w dziedzinie budownictwa.

 

Data dodania produktu: 26 czerwiec 2007.