Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
deco kid - zaprojektuj pokój swojego dziecka
deco kid - zaprojektuj pokój swojego dziecka

 

Tytuł: deco kid - zaprojektuj pokój swojego dziecka
Rok wydania: 2011
Miejsce wydania: Kielce
Oprawa: miękka z obwolutą
Format: 290x315 mm
Ilość stron: 52
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: 978-83-7660-217-2
Wydawnictwo: JEDNOŚĆ
 
  • Opis
  • Spis treści
 

Dziecięcy Pokój Marzeń

Aby udekorować dziecięcy pokój, wcale nie trzeba być ztotą rączką ani artystą plastykiem - wystarczy odrobina zapału... no i nasz album!

Te strony z wycinankami, szablonami i usuwalnymi naklejkami sprawią, że pokój Waszego dziecka zamieni się w magiczny, pełen ciepła i radości świat,..

Wybierzcie te ozdoby, które podobają się Wam najbardziej i umocujcie je na ścianach, drzwiach, w oknach, przy łóżeczku dziecka, na komodzie lub na szafie Pamiętajcie o taśmie klejącej, ciastolinie do mocowania rozmaitych elementów lub tubce kleju. Hmm... po prostu powinniście wybrać się do sklepu z artykułami papierniczymi na mate zakupy.

W dekorowaniu najważniejsza jest wyobraźnia, chociaż nie! Najważniejsza jest dobra zabawa, Dlatego przede wszystkim powinniście się dobrze bawić i wcale nie musicie stosować się do wszystkich naszych zaleceń. Będziemy szczęśliwi, jeśli staną się one dla Was wesołą inspiracją i źródłem prawdziwej radości.

Zobaczycie, jak będzie miło i pluszowo. A ile słodkich zwierzątek - ptaszków, pszczółek i króliczków - zagości w pokojach Waszych maluszków! Ćwir, ćwir... Kic, kic... Będzie naprawdę uroczo!

Data dodania produktu: 20 lipiec 2013.