Szukany produkt
 

O Księgarni

Grupa DOM.pl to doskonale znane Państwu portale o tematyce budowlano-wnętrzarskiej. Jesteśmy z Wami od momentu zakupu projektu Waszego wymarzonego domu, pragniemy towarzyszyć Wam przez cały okres jego realizacji i służyć wsparciem we wszystkich późniejszych pracach, które będziecie chcieli przeprowadzić.

A będzie ich całe mnóstwo! Od wyboru koloru ścian, przez kupno mebli, po dobranie odpowiednich dekoracji, nadających charakter Waszego domu.

Dlatego oddajemy w Wasze ręce nowy serwis, skierowany do wszystkich tych, którzy poszukują wsparcia i inspiracji na każdym etapie budowy i urządzania. Księgarnia w swojej ofercie posiada mnóstwo pozycji dla pasjonatów i hobbystów, „złotych rączek” i laików. Znajdziecie więc Państwo w niej zarówno publikacje fachowe, jak i poradnikowe, książki dla profesjonalistów i tych, którzy dopiero poznają tajniki domu i jego wnętrza.

Bogata i stale aktualizowana oferta czołowych wydawnictw pozwoli Wam odnaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Jaką wybrać elewację? Jakie płytki zastosować w łazience? Jak dobrać kolor ścian, by czuć się... jak u siebie w domu? To tylko niektóre pytania, które postawicie sobie Państwo w czasie budowy domu czy urządzania mieszkania.

Przygotowaliśmy również wiele pozycji dla tych, którzy pragną stale doskonalić swoją zdobytą doświadczeniem wiedzę. Firmy budowlane, remontowe, specjaliści wszystkich branż budowlanych znajdą więc tu fachową literaturę, umożliwiającą podnoszenie swoich kwalifikacji i zapoznanie się z nowymi technologiami i produktami dostępnymi na rynku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zamówione książki dostarczamy w jak najszybszym terminie, gwarantując rzetelność proponowanych publikacji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami zakupu, licząc na to, że zrealizowane zamówienia przyniosą Państwu mnóstwo satysfakcji i okażą się pomocne w drodze do wymarzonych czterech kątów!

Zamówienie – to takie proste!

Aby zamówić wybrany produkt, wystarczy się zarejestrować i umieścić książkę w „Koszyku”, zatwierdzić i poprawnie wypełnić formularz zamówienia. Intuicyjna i doskonale znana obsługa zamówień w sklepie internetowym nie sprawi Państwu żadnego problemu. Oczywiście pozostajemy do dyspozycji i w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!