Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
aranżacje kwiatowe z kwiatów żywych i suszonych
aranżacje kwiatowe z kwiatów żywych i suszonych
Pojedyńcze kwiaty, dekoracje stołu, kompozycje regularne, dekoracje ścienne, kompozycje swobodne, dekoracyjne drobiazgi

 

Autor: Melody Thompson
Tytuł: aranżacje kwiatowe z kwiatów żywych i suszonych
Tytuł oryginału: Make it in Minutes: Faux Flower Arrangements
Tłumaczenie: Maria Zawanowska
Rok wydania: 2008
Miejsce wydania: Warszawa
Oprawa: miękka
Format: 165x210 mm
Ilość stron: 126
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN 978-83-7404-969-6
Wydawnictwo: KDC
 
  • Opis
  • Spis treści
 

ARANŻACJE KWIATOWE Z KWIATÓW ŻYWYCH I SUSZONYCH

Czy chętnie wymyślasz kompozycie kwiatowe?

Czy sprawia Ci przyjemność obcowanie z bogactwem kolorów, form i zapachów? Z książki nauczysz się technik aranżowania dekoracji roślinnych. To całkiem proste.

Na ułożenie wykwintnej i trwałej kompozycji z kwiatów nie trzeba nawet godziny!

Brak Ci czasu? Musisz bardzo szybko wykonać piękną dekorację? A może chcesz się nauczyć czegoś nowego? Wystarczy Ci godzina na opanowanie kilku prostych technik i wykonanie którejkolwiek z opisanych w tej książce kompozycji. Pokaż, co potrafisz: zrób podwójny kwiat albo wianuszek z piór i borówek, kosz kwiatów w stylu ogrodu angielskiego, kompozycję z orchidei, ozdobny świecznik i kółko do serwetek z muszelkami. Nikt się nie domyśli, jak mało zajęło Ci to czasu!

Kwiaty wnoszą do naszego życia posmak luksusu. Nadają wnętrzom mieszkań ciepło i barwę. Mogą stanowić element dekoracyjny o ciekawej fakturze, wkomponowany w wystrój całego pomieszczenia, albo dobrze przemyślaną kompozycję zdobiącą niewielką, wybraną przestrzeń. Funkcję tę będzie spełniał zarówno pojedynczy pąk, jak i przepyszna kompozycja z kwiatów sezonowych.

Kwiaty jedwabne czy papierowe, a także suche kwiaty występują w rozmaitych kolorach, rozmiarach i kształtach, różne też bywają ich jakość i cena.

Możesz je eksponować nie tylko w standardowych naczyniach. Do tego celu doskonale nadają się: dzbanki, pudełka, słoje i koszyki, a także wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Wybierz coś, co lubisz i po prostu wypróbuj którąś z opisanych poniżej technik.

Zamieszczone w tej książce projekty traktuj jedynie jako źródło inspiracji - możesz zmieniać kolory i materiały według uznania. Korzystaj z dostępnych w sklepach roślin i akcesoriów. Przekonasz się, jak szybko nauczysz się tworzyć piękne kompozycje.

Dekoracja mieszkań kwiatami ma długą tradycję i sprzyja dobremu samopoczuciu.

Jeśli na stole nie stoi wazon z kwiatami, odczuwamy brak czegoś. Cukierek albo odłożona książka nie emanują niczym, są martwe. Ale wystarczy choćby jeden kwiat i od razu czujemy się bogatsi o nowe doznania estetyczne.

Data dodania produktu: 12 grudzie 2008.