Szukany produkt
 
Wydawnictwo 

Kategorie

 
 

Informacje

 
 
1001 nocy rozkoszy
1001 nocy rozkoszy
Faktycznie dwie książki, połączone w jedną, podręcznik o seksie, ale inny niż wszystkie

 

Autor: Praca zbiorowa
Tytuł: 1001 nocy rozkoszy
Tytuł oryginału: 1001 nights of passion and pleasure
Tłumaczenie: Magdalena Dziekańska
Rok wydania: 2011
Miejsce wydania: Warszawa
Oprawa: twarde lakierowane okładki
Format: 180x225 mm
Ilość stron: 160
Międzynarodowy Standardowy Numer Książki: ISBN 978-83-7448-685-9
Wydawnictwo: HACHETTE
 
  • Opis
  • Spis treści
 

1001 NOCY ROZKOSZY

Co będziemy robić dzisiaj wieczorem?

W górnej części książki poszukajcie inspiracji do gry wstępnej ...
... następnie przewertujcie część dolną, żeby znaleźć pozycję seksualną, która spełni Wasze pragnienia.

Faktycznie dwie książki, połączone w jedną spiralą. Idealna propozycja dla tych, którym skończyły się pomysły w sypialni lub dla tych, którzy dopiero odkrywają uroki intymności we dwoje. Piękne zdjęcia, tekstu w sam raz i - uwaga! - książka nie zamknie się w najbardziej kłopotliwych sytuacjach.

Ta książka jest podręcznikiem o seksie, ale innym niż wszystkie. Na pewno wiecie, jak się kochać, ale dzięki niej doświadczycie wspaniałego, namiętnego seksu na wiele sposobów. Pomoże wam wyzbyć się zahamowań, wyrazić najskrytsze pragnienia, udoskonalić techniki gry wstępnej, nauczyć się więcej o ciele partnera i rozszerzyć seksualny repertuar, żebyście mogli co wieczór osiągać rozkosz.

Dzięki unikalnemu podejściu do seksu, książka ta podpowie wam zabawne, seksowne i dające wam obojgu maksimum przyjemności sposoby na spędzenie wieczoru. Nie musicie wertować całych stronic instrukcji, jak uwieść i zadowolić kochanka. Jedyne, czego wam trzeba, to dwie połówki stron, z których jedna zawierać będzie pomysły na namiętną grę wstępną, a druga opis zmysłowej pozycji, która jeszcze bardziej pobudzi waszą wyobraźnię.

Seks ma różne oblicza i nastroje, więc pozycje mogą się zmieniać, od pełnych bliskości i czułości po gorące i namiętne. od spokojnych po pełne energii. Czy macie ochotę na powolny, niespieszny seks. czy też akt pełen pasji, wymagający czegoś bardziej dynamicznego, zastosujcie odpowiednią
pozycję, a nie będziecie tego żałować" Opisywane pozycje seksualne są zaczerpnięte ze starożytnych tekstów Dalekiego Wschodu. Poświęćcie czas, by opanować do perfekcji każdą z nich - jeśli będziecie zbytnio się spieszyć, mogą ominąć was niezwykłe doznania.

Ty i twój partner pociągacie się nawzajem, ale czy rzeczywiście poznaliście każdy aspekt waszej seksualności? Możecie mieć najbardziej nawet szalone fantazje - niewiele trzeba, by stały się rzeczywistością. Ta książka pozwoli wam wyzbyć się zahamowań. Możesz się zdziwić, jak chętnie twój partner da się poprowadzić w świat twoich fantazji, jeśli będą opisane jako część wieczornych igraszek. Przerzućcie strony książki w poszukiwaniu pomysłów takich jak taniec brzucha i seksowne przebrania, po seks na tonie natury, bondage i kręcenie erotycznych filmów.

Sprawdź, co podnieca twoją kochankę - obserwuj, jak się masturbuje, zbadaj każdy skrawek jej skóry, wykąp ją i umyj jej włosy. Ubierz ją lub rozbierz, poczytaj, nakarm i kuś. Znajdziecie tu też wiele innych wskazówek, jak podniecić was oboje, w zależności od waszego nastroju i chęci. Różnorodność jest kluczem do udanego seksu. Jeśli oboje zwykliście włączać autopilota, zawróćcie i usiądźcie za sterami, z całym bagażem pomysłów na pikantną grę wstępną. Rozpalcie na nowo płomienie namiętności, doskonaląc znane wam klasyczne techniki, od całowania po fellatio.

Jak korzystać z tej książki. Możecie wykorzystać pomysły z połówek stron, na których się książka otworzy, albo przekartkować ją, mieszając i dopasowując techniki uwodzenia, opisane w górnej części, z seksualnymi pozycjami z dolnych kartek. Przeczytajcie je wspólnie i do dzieła! Każdego wieczoru skorzystajcie z innej kombinacji, w ten sposób będziecie mogli się bawić i wypróbować niezwykłe pozycje, kiedy będziecie już tak podnieceni, że nic was nie powstrzyma. Nigdy się nie znudzicie i każdy wieczór pełen namiętności będziecie mogli zacząć z gotowym planem. Jednej nocy możesz doznać niezwykłych wrażeń ze związanymi oczami, następnej dać się uwieść zmysłowym masażem. Niektóre pomysły wymagają nieco planowania i przygotowań — jak zakup soczystych owoców, olejków do masażu, erotycznych zabawek lub seksownych kostiumów. Jeśli nie macie pod ręką potrzebnych akcesoriów, improwizujcie z tym, co znajdziecie, a później skompletujcie je, żebyście byli przygotowani następnym razem, kiedy książka otworzy się na tej stronie.

Trzeba podkreślić, że najważniejsza jest idea, a nie ścisłe trzymanie się instrukcji. Znajdziecie tu mnóstwo pomysłów, by dodać pikanterii waszemu życiu erotycznemu. Seks już nigdy nie będzie rutyną!

Data dodania produktu: 25 wrzesie 2009.